המלצות

אלכסי ד.
photo

אני תמיד מתייעץ עם חברים כאשר אני מחפש בעל מקצוע לפרויקט כה גדול כמו עיצוב המשרד שלנו וקיבלתי המלצה חמה על הסטודיו של רוזנר. והנה החוויה שלי עם סטודיו רוזנר. מדובר על סטודיו מקצועי ואיכותי בראשו קרן אשר מבינה מה היא עושה, מלאה ביצירתיות ומרשימה ברמת הביצועים. מומלץ בחום. בברכה, אלכסי.

ברנרד וללי כהן
photo

הגעתי אל קרן רוזנר דרך המלצה חמה של חבר קרוב כך שהיה לי ברור שאבחר בסטודיו שלה לבצע עיצוב פנים בביתנו. אני רוצה להודות לקרן רוזנר ולצוות המקסים שלה על עבודת עיצוב מדהימה ברמה הגבוהה ביותר ולא פחות חשוב בזמן אשר הוגדר מבעוד מועד. השירות היה מקצועי ואדיב במיוחד וקרן ליוותה אותנו לאורך כל ההליך. חששתי מחריגות משמעותיות בתקציב אך נוכחתי לגלות כי חששותיי מוטעים וסיימנו בתקציב קטן מהמקסימלי.

המון תודה לקרן רוזנר ולצוות שלה על עבודה מקצועית ומעולה – ממליץ בחום.

אורי שגיא
photo

שלום קרן, במכתב זה אני רוצה להביע את התודה שלי על עיצוב דירה מהממת שביצעת בעבורי. מעולם לא דמיינתי כי אוכל לחיות בדירה מדהימה עם רמת ליטוש כזאת. כל תהליך העיצוב עבר חלק והתוצאה פשוט משגעת. המון המון תודה לך על העבודה המקצועית, ממליץ על הסטודיו שלך בחום ואשמח להשתמש בשירותיך שוב בעתיד.

מקסים רגב, רמת גן
photo

המון תודה לסטודיו רוזנר. הזמנתי מהם שירותי עיצוב משרד עבור סניף של בית העסק שלנו אשר ממוקם ברמת גן. הפרויקט כלל שמירה על עיצוב הבסיס של המשרדים הקיימים שלנו תוך התאמה לחלל הקיים ומבנה אשר תואם קבלת קהל וסטודיו רוזנר עשו עבודה מצוינת ומקצועית!

שיחקתם אותה ותוך עמידה בזמנים (נקודה שהייתה קריטית עבור תאריך הפתיחה.) אני מודה לכם מאוד על העבודה המקצועית וממליץ בחום על שירותי העיצוב שלכם למכרי ולשותפים עסקיים.

תודה.

אלון כהן, תל אביב
photo

עיצוב פנים בכלל ועיצוב דירה בפרט הוא מונח חדש לי. תמיד הייתי הרווק שלא מעניין אותו הדברים האלו אבל כשנקלע לידי קצת כסף והחלטתי לשדרג את המקום בו אני חי קיבלתי המלצה על רוזנר. היום הדירה שלי הפכה לבית של ממש ואיתה גם ההרגשה שלי בכל יום ובכל שעה.

אני רוצה להודות לקרן בהזדמנות זאת על עיצוב מדהים שקלע בדיוק לטעם שלי וכל זאת מבלי להכיר אותי שנים. רמת המקצועיות, החומרים, האדיבות שהפגנת והגמישות שלך לשגעות שלי פשוט הדהימו אותי לאורך התהליך.

כאן וגם בקרב חברים אני ממליץ על הסטודיו שלך בחום. תודה רבה על הכל.

מירי וחנן מור
photo

עוד בשלב הצעת המחיר הבנו שקרן רוזנר הינה בחורה מקצועית, איכותית ועיניינית. כשאני ובעלי החלטנו לפתוח יוגורטריה, לא חשבנו שתצא תוצאה כזו מדהימה.

קרן יודעת להפוך משהו קטן למשהו מרהיב ביופיו, הן מבחינת התיכנון, העיצוב והמראה המוגמר והמושלם.

חשובים לה מאוד הדקויות של כל פרט ופרט במהלך היצירה והיא דואגת תמיד שכולם יהיו מרוצים. היא עובדת עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ונותנת פתרונות זמינים ויצירתיים.

קרן רוזנר, את מעצבת פנים בחסד!!!
תודה לך. פשוט תענוג רצוף לעבוד איתך.

נתראה בפרוייקט הבא.

מירב גלילי ומשה יפה
photo

קרן רוזנר עזרה לי ולבעלי להפוך את החלום למציאות.
מקצועיות משולבת בטוב טעם, מהולה בהרבה אסטטיקה וסבלנות אינסופית. קרן, יצרה עבורנו את הדירה המושלמת: מעוצבת, מסוגננת ומרוהטת ומתאימה גם לגידול ילדים.

החל מהריסת קירות, חלוקת חלל מדהימה, עיצוב פרטי נגרות דרך צבעים תאורה וכלה בפרטים הקטנים. והתגובות מכולם- מדהימות!!!

קרן, תודה שהגשמת לנו חלום.

Call Now Button