סטודיו רוזנר עיצוב פנים מתמחה בביצוע חנויות בכל גודל, עיצוב חנויות של רשתות ביגוד, חנויות אופטיקה, חנויות ציוד ועוד. אנו מתגאים במגוון רחב של עבודות עיצוב פנים בכלל ועיצוב חנויות בפרט ברמה גבוהה אשר זוכות לשבחים רבים מלקוחות החנויות לאורך השנים. צלצלו עכשיו לשיחת הכרות עם מעצבת פנים מנוסה ונשמח לעמוד לשירותכם.

עיצוב חנויות  פרויקטים לדוגמה

עיצוב חנויות מתחלק לכמה תת תחומים:
עיצוב חנויות מתחלק לכמה תת תחומים:

  • עיצוב חנויות בגדים
  • עיצוב חנויות ציוד
  • עיצוב חנויות תכשיטים
  • עיצוב חנויות אופטיקה
  • עיצוב חנויות רשת ועוד

בכל אחד מהתחומים רצוי לגשת בהתחלה לפונקציות שנדרש החלל למלא ולהכיל כמו: כמות העובדים, מהם האלמנטים אותם אנו רוצים למכור, איזה שירות מספק בית העסק , ומה רוצה בית העסק לשדר ללקוחות שלו.
הכי חשוב לזכור כי עיצוב נכון ומקצועי ישפיע על חווית הקנייה של הלקוח וישפיע על ההתנהגות וההתנהלות שלו בתהליך הקניה.
לתכנון התאורה בבית עסק תפקיד מכריע בהשפעה על הלקוח . הרי כלקוחות החוש שבו אנו משתמשים יותר מהכל הוא חוש הראיה ולכן חשוב להאיר את המוצרים בצורה נכונה, מה שישפיע על הדרך בה הלקוח תופס ורואה אותם, לכן עלינו להאיר את המוצרים ולהציגם בדרך הטובה ביותר.
במקביל, מכיוון שמדובר בבית עסק כדאי שנבחר גופי תאורה חסכוניים מבחינת צריכת החשמל שלהם , כאילו שלא יחממו את החלל יותר מידי, ושעדיין יתנו את התחושה המזמינה והנעימה.
רצוי לא להשתמש בתאורת פלואורסנטית מכיוון שזו לא נותנת תחושה נעימה וגם משטיחה את החלל.
רצוי להימנע מתאורת יתר ומגופי תאורה שעלולים לסנוור וכדאי לדאוג לכך שחזית החנות תהיה מוארת מספיק כדי למשוך את תשומת לב של הלקוחות הפוטנציאלים שעוברים ושבים באיזור.
עוד דבר שיעזור לנו למשוך את תשומת לב הלקוחות הוא שילוט נכון על גבי חזית החנות. חשוב שהשילוט עצמו יתאים מבחינת זהות למה שאנחנו מוכרים בבית העסק. פנים בית העסק צריך להיות מתוכנן בצורה נכונה כך שיגרום ללקוח לעבור מסלול שיראה לו את כל המוצרים הנימכרים. אין צורך להעמיס בסחורה ובמידוף, כדאי שהחלל יהיה מסודר בצורה נוחה ואסתטית, כדי לא ליצור עומס בעין ותחושת לחץ בכניסה אליו.
לכל בית עסק יש את הייחוד שלו, מה בעצם הוא מוכר ולמה הוא יותר מיוחד מכל אחד אחר, לכן תמיד נציג את המוצרים שלנו בצורה זו ונדגיש דרכם ובאמצעות העיצוב והמיתוג את הייחודיות שלנו כבית עסק.
מיתוג- זו לא סתם מילה, זוהי נקודה חשובה מאוד בדרך להצלחה. מיתוג נכון של העסק יגרום ללקוחות לזכור את בית העסק , את הצבעים ואת הקונספט שלו. רצוי לגייס למטרה זו גרפיקאי/ת טובים שייצרו במקביל עם מעצבת הפנים שפה של צבעים , לוגו ושילוט נכונים.

למידע נוסף על עיצוב חנות צלצלו היום

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו