היום אני רוצה לדבר אתכם על עיצוב דירות ועל טרנדים חמים בעולם העיצוב או ליתר דיוק בעיצוב פנים של דירות, לאן אנו הולכים בשנת 2014 והלאה בעתיד. את הטרנדים החמים אספנו עבורכם מעבודה בשטח על אינספור דירות, בקשות של בעלי דירות וטרנדים של עיצוב דירות מרחבי העולם. השארנו את האפשרות להגיב ואנו מזמינים אתכם להשמיע קול ולחוות דעה על טרנדים בעולם של עיצוב פנים לדירות ועיצוב פנים בכלל.

קיר לבן זה אאוט?

דירה עם קיר טפטזה נכון שאין כלל ברזל וכל קיר דורש יחס אישי בהתאם לחשיפה שלו לאור, המיקום שלו בבית והריהוט העוטף אותו אך במקרים רבים הטרנד העולמי ויש לציין גם הישראלי הוא לספק צבע, תבנית, טפט, לבנים מעוצבות או כל עיצוב אחר אשר מוסיף יוקרה, סגנון וצבע מתאים לקירות.

אם בעבר כל הדירה שלנו הייתה צבועה בלבן כי זה היה קל ופשוט הרי שהנגישות לצבעים בכל גוון רצוי, טפטים במחיר שפוי, האפשרות להדביק בקלות יחסית לבנים מעוצבות על קירות ראשיים כמו קיר מדיה בסלון הבית או קירות פנימיים בחדרי השינה, חדרי הילדים ועוד שלל אפשרויות בכפוף לצבעי הדירה / הבית, הריהוט הקיים ואופי הלקוח.

אור השמש הוא בחינם

דירה עם תאורה בחינםניצול מירבי של אור טבעי הוא טרנד מתמשך ולא טרנד חולף! הדבר נכון עד כדי כך שדירות חדשות נבנות בסטנדרטים שונים וכבר “יוצאות מהמפעל” עם חלונות רחבים, גדולים מתקרה ועד רצפה. הדבר נכון שבעתיים באיזורי כמו חדר מגורים (סלון) חדר השינה של ההורים וחדרים דומים.

ניצול חכם של אור טבעי עושה הבדל משמעותי בצבעים בהם בוחרים בעלי דירות אשר מזמינים שירותי עיצוב פנים לדירה, ובצבעים בהם בוחרים מעצבי פנים כדי להעניק מראה תואם לאופי הדירה כלומר אם מדובר על דירה משפחתית, דירת רווקים, דירת יוקרה או דירת גן.

מטבח פתוח – זה פנג שואי

מטבח פתוח מטבח פתוח זה כבר הנוהל, מעבר לעובדה שזה מאפשר לאם או אב הבית (כולם מבשלים במאה ה21) להשגיח על הבית בזמן שמכינים אוכל, מטבח פתוח מאפשר ישיבה לצד דלפק בזמן שצופים בטלוויזיה, מטבח פתוח משתלב בבית בצורה מעולה ומאפשר לשלב עץ בצבעים חמים, כלי בית שעושים הרגשה ביתית וגישה מהירה לאיזור המטבח שהוא איזור מרכזי בבית.

מבנה נכון, חכם ויצירתי של מטבח פתוח הופך להיות מנת חלקם של מרבית הדירות החדשות אך גם דירות קיימות יכולות להפוך מטבח קיים, סגור ומגביל למטבח פתוח, אלגנטי ומזמין אשר מגדיל את שטח המחיה הפיזי ומגדיל פי כמה את שטח המחיה הנראה לעין, משדרג את הדירה ומעניק לה מראה מודרני ויוקרתי.

אהבתם? שתפו.

עד כאן הפינה השבועית, אני מקווה שהדגמתי בצורה אפקטיבית את הטרנדים שהפכו כבר מזמן לסטנדרט עד כדי כך שדירות מקבלן מגיעות עמוסות בתכונות אלו. סטודיו רוזנר מספק שירותי עיצוב פנים לדירות מכל סוג כולל עיצוב דירות יוקרה, עיצוב דירות גן, עיצוב דירות נופש ועוד.

רוצים לשדרג את הדירה שלכם? פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ ראשונית עם מעצבת פנים מנוסה ונשמח לעמוד לשירותכם.

צלצלו עכשיו לשיחה עם מעצבת פנים

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו