רוזנר עיצוב פנים הוא סטודיו עיצוב פנים ישראלי אשר ממוקם בלב תל אביב ומספק שירותי עיצוב פנים לדירות, משרדים, עסקים, חנויות, מסעדות ועוד. מחפשים מעצבת פנים מנוסה לעיצוב פנים עבור דירה קטנה? פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.
כשניגשים לעיצוב דירה קטנה חשוב להתחיל בהכנת רשימה מאוד מדוקדקת של כל הפונקציות והפרטים אותם אנו רוצים בדירה על מנת שנוכל לתכנן אותה מראש בהתאם. דירה קטנה המתוכננת כראוי בשילוב הצבעוניות הנכונה יכולה להעביר תחושת מרחב ולהיות מזמינה ונעימה ולכן כדאי לשמור על קווים נקיים וצבעים בהירים.

אחד העקרונות החשובים בתכנון ועיצוב דירה קטנה הוא ריבוי מקומות אחסון שלא יעמיסו על החלל וימוקמו בחכמה בחלל בלי להפריע לזרימה שלו. כדאי ורצוי לייצר ריהוט מודולרי או ריהוט בעל שימוש כפול כמו מיטה או ספסל שמשמשים גם כארגז אחסון לדוגמה.

עיקרון נוסף הוא חלוקה נכונה בין האזור הפרטי לאזור הציבורי כך שיהיה נעים לארח ובזמן האירוח שעדיין תתאפשר יצירת פרטיות באמצעות מחיצה על גלגלים לדוגמה או אולי וילון , מחיצת זכוכית יכולה גם היא לעשות את העבודה או כמובן כל רעיון יצירתי אחר.

צבעוניות וריהוט נכון הם כמובן חלק בלתי נפרד מיצירת תחושת המרחב בחלל. חשוב לבחור ריהוט שמתאים בפרופורציות לעיצוב דירה קטנה ולא להעמיס ברהיטים גדולים ובכלל.

שם המשחק בעיצוב פנים לדירות קטנות הוא לא להעמיס.

דירה קטנה נחשבת דירה שהשטח שלה נע בין 20 מר” ל65 מ”ר. דירות של כ-20-30 מ”ר, הן דירות סטודיו שלרוב נמצא בהן קומת גלריה אם גובה התקרה מאפשר זאת מכיוון שכך ננצל בצורה הטובה ביותר את החלל.

דירות של 40-65 מ”ר יחולקו לרוב לשני חדרים או יותר. כמובן שהכול תלוי בסופו של דבר ברצונותיו ובצרכיו של הלקוח. לאדם אחד יתאימו שני חדרים ולאחר חלל פתוח לגמרי כדוגמת סטודיו או לופט.

תכנון ועיצוב דירה קטנה הוא אתגר כיפי ומהנה המשלב יצירתיות גבוהה עם פרקטיות ופונקציונליות.

פרויקטים אחרונים של עיצוב דירות

השקעה בכל פרויקט היא שיוצרת לקוחות ממליצים! ולכן אנו מבצעים כל פרויקט עיצוב דירה ברמה הגבוהה ביותר. להלן כמה פרויקטים של עיצוב דירות אשר בוצעו לאחרונה ברחבי ישראל עבור בעלי דירות ומשקיעים המשכירים את הדירות שלהם לתיירות חוץ ופנים.

עיצוב דירות פרויקטים לדוגמה

עיצוב דירות קטנות

עיצוב פנים לדירות רווקים קטנות

רווקים רבים חיים בדירה שהם קנו במחיר קטן יותר בשל היותה מיושנת ומבקשים לבצע עיצוב פנים מהיר ואטרקטיבי לדירה! אנו מתמחים במתן שירותי עיצוב פנים לדירות קטנות עבור רווקים ובעלי דירה צעירים. פנו אלינו היום למידע נוסף ושיחת הכרות עם מעצבת פנים מנוסה.

עיצוב דירה קטנה

עיצוב פנים לדירות להשכרה

דירות להשכרה יכולות מצד אחד להיות נכס משמעותי מצד שני קשות להשכרה במחיר הוגן! בעלי דירות רבים אשר מחזיקים במגוון נכסים אותם הם מבקשים להשכיר. אם יש לכם דירה קטנה שאתם רוצים לשפץ ולשפר כדי להשכיר אותם במחיר טוב אתם מוזמנים להתקשר או לבקר בתיק העבודות שלנו כדי לראות פרויקטים לדוגמה.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו