עיצוב פנים – המדריך למשתמש:

סיימתם בניית בית ורוצים לעצב אותו? פתחתם חנות ורוצים שהיא תהיה מזמינה ומעוררת סקרנות? אתם צריכים עיצוב פנים וכדאי שזה ייעשה על ידי איש מקצוע שמכיר את התחום ויודע להפוך את הרצונות והחלומות שלכם למציאות, איש מקצוע שבהתאם לתקציב שלכם יודע לעשות את הכי טוב.

אם בכל זאת החלטתם לעשות את זה לבד, הנה כמה טיפים לעיצוב פנים שישדרגו את החלל:

  • צבע– גוונים כהים הם טרנדים היום אך הם גם מקטינים את החלל. מומלץ להשתמש בגוון כהה על גבי קיר אחד שומיננטי כמשמש כרקע לאלמנטים בהירים או לצבוע קיר כזה באזור מואר יחסית בבית. צביעה בגוונים בהירים יכולה לספק לחלל מראה גדול ומרווח ותכניס אור.

  • במטבח קודם כל פונקציונאליות – כל אחד רוצה שהמטבח שלו ייראה הכי יפה והכי מרשים בעיקר אם הוא כזה שמארח הרבה. אך המטבח של היום הוא אחד החללים המשמעותיים ביותר בבית ואם אתם מאלו שמרבים לבשל אל תוותרו על פונקציונאליות. מטבח יכול להיות מעוצב בצורה מדהימה ויכול במקביל גם להיות יעיל ונוח.

  • הסלון הוא מרכז הבית והלב הפועם שלו ורגע לפני שאתם מחליטים על העיצוב שלו אתם צריכים לשבת ולחשוב מהם ההרגלים של בני הבית ומה הסגנון שלכם. אם אתם משפחה שמבלה הרבה מול הטלוויזיה, מרכז הבית צריך להיות סביבה אם אתם מאלו שאוהבים לארח, אתם צריכים לחשוב על פתרונות ישיבה מתאימים ומעוצבים .

  • וילונות קלים – אין כמו אור השמש בשביל מצב רוח טוב יותר ובשביל מראה גדול יותר של החלל. בבואכם לבחור וילונות תבחרו בקלים ובדקים יותר. וילונות כבדים ואטומים מתאימים לחללים בהם רוצים לחסום את האור לגמרי.

  • שילוב של גרפיקה בחללים מסחריים תמיד יעזור להפוך את החלל לשמח וכיפי יותר.

יש אין סוף טיפים שאתם יכולים לאמץ בכל הנוגע לעיצוב פנים אך איש או אשת מקצוע מהתחום יוכלו להוסיף המון. הם אומנם יעלו לכם כסף אך בראייה ארוכת טווח הם  יחסכו לכם הרבה הוצאות, בין אם באמצעות הקשרים והמחירים המיוחדים שהם מקבלים מספקים שונים ובין אם בחשיבה על פונקציונאליות ומיקסום החלל , מה שיחסוך שינויים עתידיים.