סטודיו רוזנר עיצוב פנים מספק שירותי עיצוב פנטהאוז ודירות יוקרה בעיצובים מרהיבים, מודרניים ואלגנטיים ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב דירת גג מתבצע בדיוק כמו בעיצוב ותכנון דירה בת מפלס אחד, אלא שכאן יש לנו את הבונוס של קומת הגג כמובן, המרפסת. בנוסף, העיצוב הייחודי אשר מתלווה אל מרבית הפנטהאוזים מאפשר לנו ליצור סביבה יוקרתית אך נעימה בעזרתה של המעצבת הנכונה!

כמה מילים על התהליך של עיצוב פנטהאוז

עיצוב פנטהאוז

בראשונה, נקבל רשימת רצונות וחלומות מהלקוח ואיתה נתחיל לתכנן ולחלק את החלל.

מה שחשוב מאוד לקחת בחשבון בעת החלוקה והתכנון הוא את הנוף שנשקף מדירה שכזו שמן הסתם לרוב תהיה גבוהה במיוחד ועלינו להתייחס לנתון הזה במיקום הכיוונים של החדרים והאזורים השונים בבית ולתת לנוף להתפרץ פנימה דרך החלונות.

עיצוב דירת פנטהאוז תלוי מאוד במבנה הדירה ובחלוקת השטח בין הקומה העליונה לקומה התחתונה. באיזו מהקומות השטח גדול יותר? ובאיזו קומה מתאים יותר למקם את הסלון?

בקומה העליונה עם המרפסת הפתוחה והגדולה או שאולי יותר מתאים למקם אותו בכניסה לבית , בקומה התחתונה וכך לייצר תחושה מרשימה מיד עם הכניסה לבית. לעיתים השטח בקומת הגג אינו מספיק גדול ואז נמקם שם את אחד מחדרי השינה, לרוב את חדר השינה הגדול והמפנק ביותר שיכלול גם חדר רחצה.
.
פרט חשוב בעיצוב דירת גג הוא גרם המדרגות המוביל לקומה העליונה המהווה חלק בלתי נפרד מהחלל הקיים ולכן עלינו לתת לו את הכבוד הראוי כשאנו מעצבים את החלל ובוחרים חומרי גמר.

עיצוב גרם המדרגות יכול להתפתח בהמון כיוונים ממש כמו הדירה וחשוב לשמור את הקו העיצובי שלו בשפה שתדבר עם עיצוב הדירה הכללי.

עיצוב המרפסת בדירת גג יעשה בתשומת לב מרבית ותכנון נכון של המרפסת לאזורי ישיבה , מטבחון קטן (במידת הצורך) , אזור בו נמקם את הגריל, ופיזור הצמחיה והעציצים כך שתיווצר אווירה צבעונית וססגונית.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום

צרו קשר היום עם רוזנר עיצוב פנים. אנו מתמחים במתן שירותי עיצוב פנטהאוז, עיצוב דירות גג, עיצוב דירות גן, עיצוב דירות יוקרה ודירות משפחתיות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר והסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם העיצוב הפנים עם צוות מנוסה של מעצבי פנים ובעלי מקצוע מנוסים.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו