עיצוב סלון מודרני – טיפים ומידע חשוב:

הסלון הוא החלל המאתגר ביותר לעיצוב, חלל בו חייבים לעשות שימוש נבון בין ייחודיות ומראה שיתאים לנו ובין פרקטיקה ונוחות. הסלון הוא לא רק המקום בו מתקבצים בני המשפחה אלא גם כזה שמהווה מוקד מרכזי באירוח אנשים מחוץ למשפחה, ובבתים רבים הוא חלל שממוקם ממש בכניסה לבית כך שכל אחד שיעמוד בדלת יוכל לראות אותו.

עיצוב סלון מודרני היה בעבר נחלתם של בעלי הממון, אך היום עם תכנון קפדני ובחירת הסגנון המתאים ניתן להגיע לתוצאות מדהימות בתקציב נמוך יחסית. הנה כמה מהפריטים שמרכיבים את הסלון המודרני.

ספרייה – הספרייה היא אחד מהפריטים החשובים בחלל הסלון. ניתן למצוא שידות ספרים או ארונות ספרים בסגנון מודרני, מבריק וחדשני.

שטיח – השטיח תורם לאווירה חמה ומשפחתית אך הוא גם תוחם את הסלון. מומלץ להשאיר מרווח של כ-20 ס”מ מהספות, וחשוב להתאים את הגוונים של השטיח לטקסטיל שבסלון.

ספות – הסלון המודרני מאופיין בעיקר בספות שמגיעות בסטים שמשוות לו מראה יוקרתי. אך אין חובה להציב בבית סט ספות (1+2+3) ולעיתים דווקא שילוב בין כמה צבעים או גוונים יכול לשנות את מראה הסלון כולו.

הקירות – מומלץ לבחור בצבעים המשקפים את הסגנון האישי של בעלי הבית, וניתן לשלב טפטים בעלי טקסטורה שונה. מה שיהפוך את הקירות למיוחדים יותר הוא דווקא שבירה של צבע אחיד על ידי קיר אחד בצבע אחר.

שילוב מראה – למראה יש אפקט מגדיל והצבה שלה בסלון יהפוך אותו למרווח למראה. מראה גם מוסיפה יוקרה ושיק וניתן למקם אותה על כל קיר פנוי בין אם זה מעל לספות, בכניסה או ליד שולחן האוכל.

שילוב וילונות – שילוב וילונות בעיצוב סלון מודרני יוסיף לו למראה החמים והמשפחתי. את צבע הווילונות מומלץ לבחור כמובן בהתאם לפריטי הטקסטיל בחדר.

שידות נקיות – שידה כמו זו שהטלוויזיה עומדת עליה, היא שידה שאליה נשואות עיניים זמן רב במהלך השהייה בסלון. חשוב להקפיד שהשידות הללו יהיו פנויות בכדי שהסלון לא ייראה עמוס ומבולגן.

עיצוב סלון מודרני הוא עסק למקצוענים, וגם אם אתם בטוחים שיש לכם את זה, אשת מקצוע מתחום העיצוב תוכל לתת לכם טיפים שיסייעו לכם גם לעצב את הסלון בצורה יפה יותר ומיוחדת יותר, וגם לחסוך לא מעט כסף על פריטים מיותרים או כאלו שניתן להשיג במחיר זול הרבה יותר מאשר המחירים אותם השגתם עבור הפריטים הללו.