עיצוב משרד של עורך דין הוא פרויקט מיוחד. יש כמובן לתת את הדעת על התחום המשפטי בו עוסק המשרד ולהעניק למשרד מראה יוקרתי, נעים ועשיר לרוב עם עץ בגוונים חמים אשר מעניקים תחושה רגועה, נקייה ומקצועית.

סטודיו רוזנר עיצוב פנים מתמחה במתן שירותי עיצוב משרדים בכל קנה מידה ובכל מיקום רצוי בישראל. ביקור בתיק העבודות שלנו הוא הזדמנות לצפות באיכות העבודה ותשומת הלב לפרטים. אנו מתגאים במתן שירותי עיצוב משרדים ברמה הגבוהה ביותר. פנו היום לשיחת הכרות עם מעצבת פנים מנוסה מבית רוזנר עיצוב פנים ונשמח לעמוד לשירותכם.

ייצוגיות – משרד שהוא יותר מהשלט על הדלת

בתחום כמו עיצוב פנים בו לכל פרויקט אופי אחר עיצוב משרד עורך דורש את מגע ידו של מעצב/ת מנוסה. הצורך ליצור הרגשה של אמון בין הלקוח למשרד עורכי דין כבר בהכנסו בדלת מחייב שימוש בחומרים טבעיים לצד עיצוב מודרני פתוח ומזמין. אלמנטים כמו חדר ישיבות רחב ידיים לצד משרדי עורכי דין מסודרים אך פרקטיים הם תוכנית הפעולה כאשר מדובר על עיצוב משרד עורכי דין.

גם בקרב צוות המשרד יכול העיצוב הנכון לנטוע תחושה של נאמנות, נוחות ושייכות לאורך שעות העבודה הארוכות אשר נדרשות פעמים רבות מעורכי דין ושצופים במשרדי עורכי דין.

מיתוג עסקי חכם ואלגנטי

משרד עורך דין מוצלח חייב לשקף את אופי המשרד ולהציג את המותג בצורה שאיננה צעקנית או חובבנית אלא מכובדת מסוגננת, ומעוצבת בקפידה. בנוסף, משרד עורכי דין הוא מקום בו מבלים שעות ארוכות לכן כל עמדת עבודה או משרד של שותף הוא הזדמנות ליצור עיצוב אלגנטי אך במקביל פרקטי.
עיצוב משרד מודרני

חדר ישיבות יוקרתי

לב לבו של כל משרד עורכי דין וזאת מבלי להפחית בחשיבותם של משרדי החברים בו הוא חדר הישיבות. חדר הישיבות הוא שטח סטרילי מחוץ לסביבת העבודה הישירה של עורכי הדין בו עושים פגישות צוות, פגישות על לקוחות וסיעור מוחות ולכן חשוב שהוא יהיה נוח, פרקטי, יוקרתי אך בו בזמן עושה שימוש בטכנולוגיה עכשווית.
חדר ישיבות

שטחי אחסון פונקציונליים

אין ספק כי משרד עורכי דין זקוק לדרך לאחסן מסמכים רבים, ספרים וציוד משרדי מגוון. למרות זאת אין הדבר אומר כי אתם חייבים לוותר על מראה המשרד שלכם או לבלות את יום העבודה בסביבה לא מאורגנת.בפרויקט עיצוב פנים למשרדי עו”ד יש לקחת בחשבון את הצורך לאחסן מסמכים, ספרים וציוד רלוונטי והמעצבת תמצא פתרונות מעולים ואלגנטיים כדי לספק סביבת עבודה נעימה אשר תורמת ליעילות ולתפוקה.

שטחי אחסון חכמים

פרויקטים לדוגמה


צרו קשר למידע נוסף

רוזנר עיצוב פנים מתמחה במתן שירותי עיצוב משרדים ברמה הגבוהה ביותר. צוות החברה כולל בעלי מקצוע מנוסים. אנו מתגאים בשימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר כדי לספק לכם שירותי עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר. פנו אלינו היום לשיחת הכרות עם מעצבת פנים ונשמח לעמוד לשירותכם.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו