חשיבותו של תהליך עיצוב משרד הוא משמעותי ביותר משום שהוא משפיע באופן ישיר על כל תחומי העסק. עיצוב נכון של העסק יכול להשפיע גם על תפוקת העבודה של העובדים, גם על קבלת החלטות ויכולת ניהול אפקטיבית וכמובן על הגדלת גובה ההכנסה .

חשוב מאוד שעיצוב המשרד יהיה לטעמכם ויקנה לכם נוחות מרבית על מנת שתיהנו לבלות בו את שעות העבודה. התכנון שלו צריך להיות נוח , להתחשב בפונקציות הקיימות ולייצר זרימה נכונה ביניהן (מי יושב ליד מי וכד’….).
אסתטיות וניקיון הם כמובן חלק בלתי נפרד מהעקרונות ומשפיעים באופן ישיר על העובדים ועל הלקוחות.

מכיוון שקיימים המון סוגים שונים של משרדים בהתאם לסוג העסק והחברה, אופי המוצר וקהל הלקוחות דורש כל משרד עיצוב שונה, שימוש בחומרים שונים, טיפול ותכנון שונה. סטודיו רוזנר עיצוב פנים ערוך לספק לכם שירותי פנים בהתאם לפרויקט ולעיצוב הנדרש בכל קנה מידה ובכל מיקום בישראל.

פרויקטים עיצוב משרדים לדוגמה


עיצוב משרדי קונספט ומשרדי פרסום

עיצוב משרדי קונספט ומשרדי פרסום

עיצוב משרדים אלו מתמקד ביצירת אווירה דינמית וצעירה שיוצאת ‘מן הקופסא’ ומלווה ברעיונות מקוריים ובפריטים
ואובייקטים מיוחדים בשאיפה ליצור משרד מיוחד ומסקרן אשר יוצר סביבת עבודה מעניינת ומגרה שתורמת לנוחות ולתחושה הכיפית עבור העובדים המבלים שעות במשרדים ונדרשים להיות יצירתיים.עיצוב משרד שכזה ילווה בדרך כלל באזורי ישיבה לא פורמליים כגון ספות, פופים, ישיבת בר, נדנדות ועוד רעיונות שונים ומגוונים, בחיפויי קיר שונים כגון עיצוב גרפי מיוחד עבור הקירות, תמונות קונספט, אביזרי תלת ממד וכדומה. ההחלטות הספציפיות לגבי עיצוב המשרד תלויות כמובן במשרד עצמו ,בשירותים שהוא מספק ובמה שהחברה עצמה מעוניינת לשדר.
.

 

עיצוב משרד עורכי דין

עיצוב משרד עורכי דין

עיצוב משרדי עורכי דין ישדר בדרך כלל אווירה רצינית ומכובדת . בעבר ניתן לראות שכמעט כל עיצוב משרד עורכי דין העמיס בריהוט העשוי עץ כבד וכהה ותמונות אומנות כבדות על הקירות. זהו הסגנון שהיה נחשב בעבר יאה למשרדים שכאלה.כיום המצב קצת השתנה , וצצו בשוק המון עורכי דין מכל המינים ומכל הסוגים . הרבה אנשים צעירים שהחליטו להעז ולצאת לעצמאות בגיל צעיר נכנסו לשוק. בעקבות כך, השתנתה גם הגישה לעיצוב משרדים מסוג שכזה . כבר לא הכבדות, כבר לא רק העץ שולט בכל פינה במשרד, גם לא ציורי השמן על הקירות. כיום , ניתן לעצב משרד באווירה קלילה , מודרנית ונקיה ועדיין לשמור על רציניות ומכובדות.

קיימים המון סוגים של משרדי עורכי דין , כל אחד וההתמחות שלו. ולכן כשניגשים למשימה , חשוב להבין מול מי עומדים, באיזה סוג של משרד מדובר. על פי נתון זה ועל פי כמות העובדים, והצרכים של כל משרד ומשרד , מתחילים בחלוקת החלל ותוך כדי התהליך הנ”ל נולד עיצוב המשרד בהתאם כמובן לסגנון הרצוי והאהוב על הלקוח.

.

 

עיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדי הייטק ישדר לרוב מינימליסטיות ומודרניות, ובהתאם למיתוג המשרד ולנושא בו עוסקת החברה יעוצב המשרד, הריהוט והאובייקטים המשתייכים אליו. המשרד יתוכנן בקווים נקיים ובצורה פונקציונאלית כך שיתאים לצרכי העובדים הנמצאים בו שעות ארוכות. חברות הייטק דורשות לרוב בתכנון עיצוב המשרדים שלהן להכיל כמה שיותר פונקציות בתוך המבנה שיגרמו לעובדים להישאר במתחם העבודה כמה שיותר שעות.דוגמא לפונקציות שכאלו הם חדרי הכושר, אולמות כדורסל, גני ילדים וגני משחקים , חדרי אוכל מפנקים עם מיטב השפים ועוד פונקציות דומות שמספקות לעובד את הפתרונות והצרכים שהוא צריך ומונעות ממנו לחפש אותן בחוץ.

.

 

עיצוב משרד קטן

עיצוב משרד קטן

עיצוב משרד קטן מתמקד בחלוקה נכונה של החלל על פי הפונקציות הנדרשות , בתאורה נכונה ובצבעים העוזרים להאיר ולהגדיל את המקום . חשוב מאוד להשתמש בשפה שמדברת עם מיתוג החברה ומדגישה מי היא ומה הם השירותים שהיא מספקת ומי הם הלקוחות שאליהם היא פונה.עיצוב משרדים קטנים משלב אלמנטים של בריאות עם כיסאות משרדיים ארגונומיים צריך לגרום למשרד להראות מזמין כמה שיותר במיוחד באזור הכניסה והקבלה. רצוי לשתול אלמנט או צבע או כל דבר אחר שיקפוץ לעין הלקוח הנכנס ויהיה בלתי נשכח עבורו כשהוא יוצא מהמשרד.

.

 

עיצוב משרד יוקרתי

עיצוב משרד יוקרתי

עיצוב משרד יוקרתי הינה משימה מאתגרת בייחוד כשמדובר בעמידה בתקציב .בכדי ליצור את האווירה היוקרתית נשתמש באלמנטים וחיפויים מבריקים מעט ונשלב פה ושם
אובייקטים דרמטיים ואולי אף צבעים נועזים ואולי גם וילון משרדי. מאוד תלוי בסוג המשרד.
כשאנו ניגשים לעיצוב משרד ,אנו דוגלים תמיד בשילוב אקלקטי של חפצים מסגנונות שונים על מנת לשבור תחושת אחדות וחדגוניות..

 

עיצוב משרדים ביתיים

עיצוב משרדים ביתיים

יצוב משרד ביתי הוא תמיד משימה כיפית. חשוב לזכור לתכנן את עיצוב המשרד כך שהוא מאפשר ניתוק מחיי הבית כדי לאפשר תפוקת עבודה טובה , שקט ויכולת ריכוז וגם את הצורך להתנתק ממנו בסיום יום העבודה. עיצוב המשרד צריך להיות נוח למשתמש עם הרבה פונקציות אחסון כדי למנוע פיזור חפצים בכל הבית ותאורה נכונה וממוקדת שלא תגלוש ותפריע לאזורים אחרים בבית ולשאר הנפשות. רצוי לתכננו כך שייצור אווירה חמימה ומזמינה משום שגם ככה קשה לעבוד מהבית עקב הגירויים מסביב שעלולים למנוע מאתנו להתמסר לעבודה.

.

 

עיצוב משרדים – שאלות ותשובות

מה התהליך של עיצוב משרד?

לאחר שיחת הכרות וחמוש עם הידע המתאים מעביר הלקוח (בעזרת הדרכה מתאימה) “פרוגרמה” אשר כולל לרוב את המבנה הרצוי הבסיסי שכולל לרוב את כמות עמדות העבודה והחלוקה הרצויה שלהם. שלב זה מוביל ליצירה של מספר תוכניות עיצוביות (תוכנית מבט מלמעלה / תוכנית העמדה) בו מודגם היכן יהיה כל חדר, כיצד יחולק החלל וכו’.

כמה זמן לוקח בדרך התהליך של עיצוב פנים למשרד?

כל פרויקט עיצוב פנים של משרד הוא תהליך פרטני וחלקים רבים בו תלויים בצורה ישירה במהירות בה מתקבלות החלטות בחברה או בבית העסק עצמו, מנהל המשרד או איש הקשר. לרוב אורכו של פרויקט עיצוב פנים למשרד עומד על 60 עד 90 בסופם יתקבל משרד מעוצב, חדש ואלגנטי אשר תואם לאופי והחזון העיצובי המשולב של המעצבת פנים ובעל המשרד.

מה התפקיד של הדמיות טרם התחלת פרויקט?

לאחר בחירת התוכנית הסופית עבור המשרד שלכם תוגש ללקוח הדמיית תלת מימדית אשר כוללת תמחיש את החלל הסופי בתלת מימד ותכלול אלמנטים עיצוביים כגון צבעים, גרפיקה, מידות אלמנטים שונים, פרטי נגרות, נקודת מבט שונה ממיקומים במשרד, עיצוב קירות, שילוב צבעים, חומרים בהם נעשה שימוש ועוד.

האם ניתן לעצב רק חלק ממשרד קיים?

כמובן, בעלי משרדים רבים מבקשים לעצב לדוגמה רק את הקבלה, או לדוגמה את חדר הישיבות של המשרד, איזור מסוים במשרד וכו’ ניתן לעצב חדר או איזור במשרד בצורה פרטנית או כך שיתאים לעיצוב הכללי של המשרד מבחינת צבעים וחומרים.

איך מתחילים פרויקט עיצוב פנים למשרד?

כל פרויקט עיצוב משרד מתחיל עם שיחת הכרות אשר מובילה לרוב לפגישת יעדים במשרד עצמו תוך הבנה של החלל המדובר, אופי החברה, הרעיון העיצובי הכללי וכו’. צרו קשר היום לשיחת הכרות בחינם עם מעצבת פנים מנוסה מבית רוזנר עיצוב פנים ונשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף על עיצוב משרדים

סטודיו רוזנר לעיצוב פנים יתכנן לכם את המשרד בצורה הפונקציונאלית ביותר וישלב את העיצוב הייחודי שמתאים רק למשרד שלכם, בצורה מקורית ואלגנטית. אנחנו נשקיע מחשבה רבה בכל פרט החשוב לכם ונפיק את המרב מהחלל ומהתקציב הנתון.
סטודיו רוזנר לעיצוב פנים עובד עם הטובים ביותר בתחומם: המתכננים שילוו אתכם בתהליך התכנון , החשיבה והיצירה ואנשי המקצוע שמוציאים לפועל את התכנון והעיצוב בשטח.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו