עיצוב מסעדות מתבטא במגוון סגנונות כאשר הסגנון העיקרי נקבע על פי האופי והקונספט אותו רוצים לבטא בעיצוב המסעדה. כאשר אנו ניגשים לעיצוב מסעדה אנו צריכים להתחשב מאוד בעניין הפונקציונלי והפרקטי ובכל מה שקשור לסידור נכון של האובייקטים בחלל על מנת לייצר זרימה נכונה של העבודה במקום בשילוב עם העברת תחושה נינוחה עבור הלקוחות.

עיצוב מסעדות כיום, אינו נצמד לחוקים מסוימים. כל עיצוב מנסה להמציא משהו חדש ומעניין ולמשוך כמה שיותר לקוחות פנימה. חשוב מאוד כי הלקוח יגדיר לעצמו בשילוב עם מעצבת הפנים מהו האופי והחזון אותו הוא רוצה להעביר בעיצוב המסעדה. כמו כן, אילו לקוחות הוא מעוניין להאכיל וכל אלו צריכים כמובן להתחשב בתנאים כמו הסביבה בה נמצאת המסעדה ושעות הפתיחה שבהן יעבוד המקום.
כמובן שעיצוב ותכנון המטבח חשוב לא פחות ורצוי להתייעץ עם יועץ מיוחד עבור מטבחי מסעדות כדי לייצר את הזרימה הנכונה ביותר מבחינה פונקציונאלית ונוחות בעבודה.

ישנן המון סוגי מסעדות ולכן כל עיצוב מסעדה הוא הרפתקה בפני עצמה.

עיצוב מסעדות פרויקטים לדוגמה


עיצוב מסעדה איטלקית
עיצוב מסעדה איטלקית

עיצוב מסעדה איטלקית לרוב ישדר אווירה ביתית ומשפחתית בשילוב אווירה אירופאית. שילוב של עץ עם אבן וחלונות בסגנון אירופאי המשקיפים על צמחיה או רחוב. שילוב בין טקסטורות וחומרים טבעיים המעבירים תחושה חמימה ורומנטית.

עיצוב מסעדה יפנית
עיצוב מסעדה יפנית

עיצוב מסעדה יפנית לרבות עיצוב סושיה, ישדר אוירה נקייה ואסתטית ולא עמוסה . אנו נשלב בעיצוב מסעדה יפנית הרבה אלמנטים מהטבע ונשתדל להשאירם בצורתם ובצבעם הטבעי ובכדי ליצור עניין נשלב אלמנטים מהעיר הסואנת וצבעים חזקים המאפיינים אווירה אסייתית כמו שחור.

עיצוב מסעדת טאפס
עיצוב מסעדת טאפס

עיצוב מסעדה שכזו תשאב השראה מהאווירה ברחוב הספרדי. עיצוב מסעדה שכזו יכולה להתבטא בפאר או בפשטות . מאוד תלוי היכן ממוקמת המסעדה ומה רוצה הלקוח לשדר במקום. כיום אנו רואים המון מסעדות שכאלה בארץ , בעיקר בתל- אביב, חלקן מעוצבות בקפידה וחלקן מעבירות תחושת רחוב בשילוב אלמנטים פשוטים כמו קופסאות עץ , צבעוניות עזה וישיבה מרכזית על בר.

עיצוב מסעדת דגים
עיצוב מסעדת דגים

עיצוב מסעדה בסגנון זה הוא מגוון ורחב. במקרה זה תלוי מאוד היכן ממוקמת המסעדה ואיזו אווירה אנו רוצים להעביר. אנו נתקלים בהמון מסעדות מסוג זה חלקן יוקרתיות וחלקן מעבירות תחושה של מסעדת פועלים כיפית. ניתן להשתמש בעיצוב מסעדה שכזו באלמנטים מעץ, אובייקטים וצבעוניות מעולם הים אך כמובן שאין חובה לגבי שום סגנון, הכל תלוי באווירה אותה אנו רוצים להשיג.

עיצוב מסעדת בשרים
עיצוב מסעדת בשרים

עיצוב מסעדת בשרים יוקרתית תתאפיין לרוב באווירה כבדה יותר מברוב המסעדות. שילוב של הרבה עץ עם רצפה ססגונית , אווירה אירופאית וקיר תצוגת יינות מרכזי שיעודד מכירה ללקוחות. עיצוב מסעדת בשרים פשוטה יותר תתאפיין בסגנון קליל ופלסטי יותר כדוגמת הדיינרים בארה”ב המשלבים צבעוניות חזקה וחומריות מבריקה .

עיצוב חומוסיה
עיצוב חומוסיה

עיצוב מסעדה שכזו ידגיש את הייחוד של המוצר הנמכר בה הרי הוא החומוס האהוב על כולנו. מסעדות שכאלה לרוב יתאפיינו בדגש על עיצוב פשוט ופרקטי , גם בריהוט וגם בכלים המוגשים. האווירה בו תהיה ביתית וקולנית ואנו לא נעמיס בפרטים עיצוביים שיפארו וידגישו יתר על המידה אלא נדאג לשמור על אסטטיות תוך כדי שימוש בפרטים קטנים כמו תמונות אנשים , צבע מסוים ותאורה נכונה.

עיצוב מסעדת פועלים
עיצוב מסעדת פועלים

עיצוב מסעדת פועלים יעביר אווירה ביתית , משפחתית וחמימה בעזרת תאורה נכונה ,סידורי ישיבה שייצרו ישיבה משותפת גם עם אנשים הזרים אחד לשני, צבעוניות וחומריות חמה. רצוי ליצור קיר נושא אחד עליו נבסס קונספט מסוים ומעניין שיעזור ביצירת האווירה הססגונית והשמחה.

עיצוב מסעדת מזון מהיר
עיצוב מסעדת מזון מהיר

עיצוב מסעדות בסגנון זה הינו מגוון ורחב. ראשית עלינו לאפיין את סוג המזון שיימכר במקום ואת הסגנון המועדף על הלקוח מבחינה עיצובית ומבחינת המסר אותו הוא רוצה להעביר. עיצוב המסעדה צריך להיות יעיל ונוח ללקוחות הנכנסים וכמובן לעובדי המקום. חשובה מאוד הזרימה בחלל וכמובן תצוגת פרטי המזון הנמכרים – בתמונות, מסכים, או על תפריט גדול ומרכזי, כך שכל מי שנכנס ימצא מיד את מה שהוא מחפש ולא יתחיל להתברבר בהמתנה למלצר/ית.

צלצלו עכשיו למידע נוסף ושיחת עם מעצבת פנים מנוסה

לסיכום, עיצוב מסעדות הינו תחום רחב ומגוון המשלב בתוכו הרבה אתגר, יצירתיות ומחשבה. עלינו לחשוב על המון פרטים וצדדים בעת תכנון המסעדה: פרקטיות ויעילות, פונקציונליות, העדפותיהם של בעלי הבית , החלל הקיים של המסעדה ויצירת חלל מזמין ונעים עבור הלקוחות כך שיחזרו פעם אחר פעם.

עיצוב נכון יתרום משמעותית להצלחת העסק ופרסומו בשילוב של תפריט מוצלח וטעים כמובן ומיקום טוב.

סטודיו רוזנר יעניק לכם את מיטב השירותים בנושא עיצוב מסעדות . אנו מאמינים בעיצוב שיביא להצלחה מקסימלית ולחזרה בלתי פוסקת של הלקוחות. אנו נדאג לאנשי המקצוע וליועצים הטובים ביותר בתחום על מנת להגשים את החזון המשותף שלנו ושלכם.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו