חדר שינה הוא המקום האינטימי והפרטי של כל אחד מאיתנו, לכן בעיצוב חדר שינה אנחנו צריכים להתמקד ביצירת אוירה נינוחה ואינטימית כזו שתגרום לנו להרגיש שהגענו אל המקום בו אנחנו יכולים לנוח באמת ולהשיל מעלינו את תלאות היום.

חדר שינה אידיאלי לזוג יהיה גדול מספיק כדי להכיל חדר ארונות ,חדר רחצה ופינת ישיבה.

כמובן שלא לכולנו יש את הפריבילגיה הזו ולכן אם מדובר בחדר שינה קטן, כדאי לשמור על צבעים רגועים ונעימים, לא להעמיס בפרטים ובחפצים ולתת דגש בבחירת אביזרים משלימים כמו כריות נוי למיטה, צבעי המצעים, תמונה מרגיעה וילון ושטיח.

בנוסף , בחדר קטן רצוי לתכנו ארון קיר שיכיל הרבה מקומות איחסון ויתפוס מקום עד התקרה. רצוי שהארון יהיה עם דלתות הזזה על מנת לחסוך במקום של פתיחת הדלתות ועל חלק מהדלתות להרכיב מראות כך גם נגדיל את החדר וגם נחסוך את המקום של המראה על הקיר.

חדרי שינה לילדים צריכים להשאיר מרחב פנוי למשחקים והרבה מקומות איחסון שונים שחלקם יהיו נוחים גם עבור הילדים כאשר מתחשק להם לשלוף משחק או ספר . כמובן שצריך להיזהר מיצירת ריהוט וחפצים עם פינות חדות וכדאי לייצר איזושהי פינת ישיבה כיפית , שיכולה להיות גם מזרון עם כריות על הרצפה , שני פופים או שטיח מפנק.

הסגנון העיצובי כבר תלוי במה שאתם מעדיפים באופן אישי. הסגנון הרומנטי שמשתמש בעיקר בצבע לבן עם וילונות רכים ושילוב של צבעים פסטלים או לחילופין הסגנון המודרני שישתמש בקווים ישרים ונקיים, יכול לשלב צבעים כמו שחור או אפור , ריהוט בגמר צבע איפוקסי(צביעה בתנור), שילוב של טפט ותאורה היקפית . הסגנון הכפרי ישלב ריהוט מעץ מלא או בגמר פורניר , תמונות עם מסגרות שונות ובכדי להימנע מעומס, רצוי תמיד לבחור כלי מיטה (מצעים, סדינים וכד’) בצבעים בהירים.

הכל כמובן תלוי תקציב , אבל גם אם אין תקציב גבוה עדיין אפשר ליצור חדר נעים ומזמין, כזה שיחבק אותנו כשניכנס אליו.

 

רוזנר עיצוב פנים – פנו היום לשיחת ייעוץ

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו