חדרי האמבטיה הפכו בשנים האחרונות לאחד מהחדרים המרכזיים בבית,מקום שבו אנו משילים מעלינו את “תלאות” היום ומבלים זמן פרטי ואינטימי עם עצמנו.

בעיצוב ותכנון חדר רחצה, כדאי לחשוב על חלוקה נכונה של החלל ואם גודל השטח מאפשר לנו, אז ליצור לעצמינו ארון כיור של 120 ס”מ במינימום (כמובן שעדיף גדול יותר אם ניתן) כך שהוא ישמש אותנו גם עבור איחסון של כל מה שקשור למקלחת.

בנוסף, כדאי לנסות וליצור שטח מקלחון גדול יותר  מהגודל הסטנדרטי שהוא 80/80 ואם אפשר אז לגלוש לגדלים של 100 ס”מ ומעלה ואולי ליצור לנו ספסל נחמד בפנים ,להניח את מוצרי הרחצה ואו סתם כדי לשבת ולהירגע.

את הצבעים של חיפויי הקרמיקה במקלחת נבחר לפי מה שאנחנו אוהבים. אני כמעצבת פנים משתמשת בדרך כלל באריחים גדולים שייתנו צבע בסיסי  כמו 30/60 בצבע לבן או אפור או שחור, ומוסיפה צבע שונה על קיר אחד . הצבע יכול להתווסף גם מאחורי האסלה אם עשינו עיבוי גבס עבור מיכל הדחה סמוי,עיבוי הגבס משמש הרבה פעמים כמדף עבור הנחת חפצים שונים.

חשוב שאת הכלים הסניטריים (אסלה, כיור, ברזים) נבחר מאיכות טובה, לעיתים הם קצת יקרים אבל הם בהחלט שווים את המחיר כי כך הם זוכים באריכות ימים ולא נצטרך להחליפם  אחרי זמן קצר.

אז, כן ,שווה להשקיע בחדר האמבטיה משום שהוא אחד החדרים הכיפיים ביותר בבית ובהחלט קיבל מקום של כבוד. מי שיכול להתפנק , זה הזמן!

חדר רחצה לדוגמה 01

חדר רחצה לדוגמה 02

 

רוזנר עיצוב פנים – פנו היום לשיחת ייעוץ

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו