מהי דירת יוקרה?

בעיצוב דירת יוקרה יש כמה פרמטרים שחושב לקחת בחשבון:

  • בדירת יוקרה אין פרט או מטר שאינם מתוכננים. עיצוב דירת יוקרה חייב להיות מתוכנן עד לפרט האחרון .

  • תשומת לב לפרטים הקטנים – בהמשך לפסקה הקודמת, עיצוב דירת יוקרה חייב להיות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. כל מרכיב בבית וכל אביזר בו צריך להיות מוקפד ולא יכול להיבחר כלאחר יד. כך בידיות הדלתות וכך בברזי המטבח והאמבטיה כמו גם במוצרי החשמל שיהיו בבית.

  • בחירת התאורה – גם בדירות רגילות יש חשיבות לתאורה, לאור שהיא מפיקה וכמובן לעוצמה שלה אך בדירות יוקרה התאורה היא חלק ממה שיכתיב את הסיפור שלה. תפקיד התאורה בדירת יוקרה כל כך מרכזי עד כי יש אנשים שלוקחים מעצבת תאורה במיוחד.

  • ספקים של ריהוט ומוצרים מיוחדים- כשתעצבו דירה יוקרה, הרי לא תקנו ריהוט באיקאה, נכון? על כן, ספקי הריהוט וחומרי הגמר שייבחרו יהיו כאלה עם אלמנטים מיוחדים ויחודיים שלא תראו בכל בית אחר.

טיפים לעיצוב הדירה

  • פונקציונאליות – חשוב מאוד המראה האסתטי והיפה של הדירה, אך אסור לשכוח את הפונקציונאליות שלה. דירה יכולה להיות יפה ומרשימה אך אסור שהיא לא תהיה נוחה מה שחשוב לזכור כשבוחרים את האלמנטים שבה.

  • חומרי גלם – בעיצוב דירת יוקרה התקציב בדרך כלל לא ישחק תפקיד משמעותי ובחירת חומרי גלם איכותיים היא פועל יוצא מכך. חשוב לבחור חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, חומרי גלם מוקפדים עם גימורים מרשימים, וכמובן עמידים וכאלו שניתן לתחזק בקלות.

  • בחירת הסגנון – רגע לפני שאתם מתחילים במלאכה עצמה שבו עם עצמכם ונסו להבין איזה סגנון מדבר אליכם. בדירות כאלו יש את הסגנון המודרני, הסגנון היוקרתי, הסגנון הקלאסי ואחרים, ועיצוב הדירה צריך להיות בעל קו עיצובי אחיד. תמיד כדאי לפתוח מגאזינים רלוונטיים ולגלוש באתרים רלוונטיים בשביל לקבל יותר מידע.

קחו אשת מקצוע מעולה!

עיצוב דירת יוקרה הוא עניין למקצוענים ואתם חייבים לבחור מעצבת פנים בעל ניסיון ורזומה עשיר. כבר בפגישה הראשונה תבינו אם יש לכם אינטראקציה איתה או שלא והאם הסגנון שלה מדבר אליכם.