קרן רוזנר סטודיו לעיצוב פנים מאז שנת 2005 עם תיק עבודות הכולל מגוון פרויקטים ביניהם עיצוב דירות יוקרה, עיצוב דירות קטנות, עיצוב משרדים, עיצוב חנויות לרשתות, עיצוב חנויות קטנות ועסקים קטנים מקומיים. סטודיו קרן רוזנר מספק שירותי עיצוב פנים ברחבי ישראל בערים תל אביב, חיפה, ירושלים, הרצליה, ראשון לציון, נתניה, בת ים, אשדוד, חולון, בני ברק ואפילו דרומה עד רחובות, אשקלון והסביבה.

בין אם אתם זקוקים לעיצוב דירת רווקים, עיצוב דירה של משפחה, עיצוב בית פרטי או עיצוב דירות להשכרה קרן רוזנר עיצוב פנים תלווה אתכם לאורכו של תהליך העיצוב מהשלב הראשון ועד הפרט האחרון.

אם גם אתם מחפשים לבצע עיצוב לדירה / לבית שלכם וזקוקים למידע נוסף, ייעוץ והכוונה אתם מוזמנים לפנות עכשיו לתיאום ייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם סטודיו רוזנר עיצוב פנים. אנו מתמחים במתן שירותי עיצוב דירות במגוון סגנונות, מודרני, כפרי או כל סגנון מבוקש בפריסה ארצית ונשמח לעמוד לשירותכם.

עיצוב דירות פרויקטים לדוגמה

עיצוב דירת חמישה חדרים בצפון תל אביב משפחה צעירה
עיצוב דירת חמישה חדרים בצפון תל אביב משפחה צעירה

עיצוב דירה בת חמישה חדרים למשפחה צעירה ומודרנית בצפון תל אביב עם דגש על סגנון נקי ואלגנטי, פלטת צבעים לבן שחור אפור וגוונים חמים ביניהם. הפרויקט כלל חידוש ריהוט קיים, בחירת גופי תאורה, חידוש חדר רחצה בגוונים רכים ומרעננים, חידוש מטבח, שבירת קירות ליצירת חלל פתוח בין הסלון למטבח.

עיצוב דירה לתיירים בלבד - שביל הפרחים
עיצוב דירה לתיירים בלבד - שביל הפרחים

עיצוב שתי דירות אשר נועדות להשכרה לתיירים המגיעים לישראל. זוג הדירות אשר ממוקמות בדיזנגוף עוצבו כדי לנצל את כיוון האור ולגרום לדירה להיות גם מזמינה וחמימה וגם פתוחה ואוורירית עם פתרונות אחסון יצירתיים, צבעים רבים וחמימים, גופי תאורה אלגנטיים, פינת ישיבה רחבת ידיים, פינת אוכל מינימליסטית, חדר שירותים ישראלי ועוד.

תהליך עיצוב דירה

  • הכנת מספר אופציות לתכניות העמדה עבור הבית או הדירה על פי דרישת הלקוחות. תוכניות העמדה הן תכניות שבהן ניתן לראות את חלוקת הבית, את מנח הריהוט ואת הפתחים. מתוך מספר האופציות השונות תיבחר התכנית הסופית של הבית.
  • הכנת הדמיית תלת מימד עבור עיצוב הבית או הדירה על פיה ניתן להבין בצורה טובה יותר את המראה הכללי של הבית.
  • הכנת סט תכניות עבודה עבור קבלן מבצע: תכנית הריסה, בניה, חשמל , אינסטלציה, מיזוג, ריצוף, פריסות עבור מקלחות, חזיתות, נגרות (מטבח, ריהוט לבית),תאורה, חומרי גמר,רשימת אלומיניום, רשימת דלתות וכדומה.
  • במקביל להכנת סט תכניות העבודה יוכן כתב כמויות שבו ירוכזו כל הכמויות הנדרשות של
  • החומרים עבור השיפוץ. כתב הכמויות משמש כמכרז עבור קבלת הצעות מחיר שונות מאנשי המקצוע השונים ומקבלן השיפוצים.
  • ליווי בבחירת איבזור, ריהוט וחומרי גמר: חיפויים לחדרי רחצה, ריצוף לבית, ריהוט כללי, צבעי קירות, טפטים, אביזרים משלימים (שטיחים, חפצי נוי, כריות, וילונות,תמונות,וכד’), תאורה, כלים סניטריים ועוד..
  • פיקוח עליון בשטח ובדיקת עבודתם של אנשי המקצוע ושל קבלן השיפוצים הכוללת: ביקורים באתר במהלך העבודות על מנת לוודא ביצוע תכניות על פי התכנון, מתן הסברים לבעלי מקצוע וסימון בשטח במידת הצורך.
  • בסיום העבודה, עזרה בסידור וטאץ’ סופי לבית: ארגון אביזרים משלימים, מיקום תמונות, סידור חפצי נוי.

שאלות ותשובות על עיצוב דירות

+ האם פגישת ייעוץ עולה כסף ומה היא כוללת?

למרות שקיימים מקרים בהם פגישת ייעוץ ראשונית אינה כרוכה בתשלום לרוב פגישת ייעוץ חד פעמית עולה בין 250 ל400 שקלים בהתאם למיקום הגיאוגרפי / הכתובת ואורכת לרוב כשעה ומבוצעת בדירה המדוברת או בבית העסק / המשרד. הפגישה כוללת ייעוץ נקודתי וממוקד על תהליך העיצוב של הדירה או בית העסק, מתן טיפים וקווים מנחים לגבי החלל המדובר, בניית הרעיון והקונספט הכללי. הערכה כלכלית של תהליך העיצוב ומתן לוח זמנים משוער לביצוע הפרויקט.

+ כמה זמן לוקח תהליך עיצוב הדירה כולל הכל (לרוב)?

כמובן שאין כללים אחידים כיוון שכל פרויקט דורש גישה אחרת בהתאם לגודל החלל והעיצוב הרצוי. לרוב פרויקט של עיצוב פנים לוקח בין חודשיים לחצי שנה ותלוי מאוד בלקוח עצמו, במהירות קבלת ההחלטות, בגודל השטח, מורכבות הפרויקט, מצב החלל הנוכחי וכו’ (עיצוב עסקים לדוגמה לוקח כשבועיים עד חודש).

מידע נוסף ומדויק יותר בנוגע לאורך פרויקט עיצוב דירה ינתן בפגישת הייעוץ הראשונית בה יגובשו פרטים נוספים בנוגע לרצונות הלקוח ולאחר שהמעצבת בחנה את הדירה / המבנה.

+ האם כדאי לעזוב את הדירה בעת התהליך של עיצוב דירה?

כמובן, מרבית הלקוחות מעדיפים לעזוב את הנכס בעת תהליך עיצוב פנים לדירה. תהליך השיפוץ הראשוני של הדירה כורך בתוכו המון אבק, לכלוך ורעש ויכול להקשות על המחייה הרגילה בדירה. תהליך עיצוב פנים הוא תהליך שיפוץ דירה לכל דבר ולכן מומלץ תמיד למצוא מיקום זמני חלופי להתגורר בו בעת תהליך עיצוב דירה.

היוצא מהכלל הוא מקרה בו החלטתם לשפץ חדר מסוים בצורה פרטנית ואז כמובן שניתן להתגורר בשאר חלקי הבית אם ביכולתם להימנע משימוש בחדר המדובר.

+ במה שונה עיצוב דירה מהום סטיילינג?

הום סטיילינג הוא תהליך בו מלבישים את הבית, קונים אביזרים משלימים, ועושים קוסמטיקה למבנה הקיים בעזרת ריהוט וגופי תאורה, מדפים וכו’. עיצוב פנים לדירה הוא תהליך מעמיק יותר אשר כולל בתוכו גם הום סטיילינג אך גם כולל פעמים רבות שינוי פנימי של הדירה מבחינה מבנית, טיפול באינסטלציה, חשמל, פתיחת קירות, חידוש והחלפת מטבחים, חידוש חדרי אמבטיה ועוד.

+ האם ניתן לבצע עיצוב פנים לחדר ספציפי בדירה?

כמובן! פעמים רבות פונים אלינו בעלי דירות עם בקשה לבצע עיצוב פנים לחדרי רחצה או לסלון הבית, או לכל חדר אחר בבית. ניתן לבצע עיצוב פנים ממוקד, מהיר ומקצועי לחדר ספציפי בבית או לכל שטח או חלק אחר ממנו.

+ האם כדאי להתייעץ עם מעצבת פנים לפני רכישת דירה?

בוודאי, מעצבת פנים יכולה להוות נכס הן למוכר הדירה והן לרוכש הדירה. במקרה של מוכר הדירה מעצבת פנים יכולה להציע תוכנית מהירה ויעילה מבחינה כלכלית להעלאת ערך הדירה. במקביל הפנייה אל מעצבת פנים לפני רכישת דירה נפוצה כיוון שזוגות ומשפחות רבות בוחרות לשפץ דירה בצורה מודרנית וכך להרוויח גם דירה במחיר סביר אך בעיצוב מודרני ועכשווי.

מכיוון שעיצוב פנים כולל פעמים רבות טיפול באינסטלציה, חשמל, פתיחת קירות ושימוש בחומרים מודרניים יכולים בני הבית לעבור אל דירה חדשה אשר הייתה במחיר קנייה של דירה ישנה.

צלצלו עכשיו למידע נוסף על עיצוב פנים לדירות

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו