בעלי דירות רבים מחזיקים בדירות יוקרה בעיצובים מיושנים או דירות אשר סובלות מהזנחה מתמשכת. דירות יוקרה נחשבות כאלה רק כאשר העיצוב, הריהוט, הצבעים והאווירה משרים יוקרה וסטייל מודרני ואגלנטי. פנו אלינו היום למידע נוסף על עיצוב דירות יוקרה עם הסטודיו המוביל בישראל!

עיצוב דירות יוקרה למגורים

עם שנים רבות של ניסיון ואינספור פרויקטים אנו שמחים להודות כי מרבית הלקוחות אשר פונים בנוגע לשירותי עיצוב דירות יוקרה הם בעלי הדירות ומבקשים לעצב לעצמם סביבת מגורים מזמינה ונעימה עם המון טעם וסטייל.

כל פרויקט עיצוב פנים ובין אם מדובר על פרויקט עיצוב דירות גן או עיצוב פנטהאוז מתחיל עם בחירה בחומרים הנכונים ובצבעים המתאימים החל משימוש בעץ ועד עיצובים נקיים ועשירים בגוונים חמים.

עיצוב דירות יוקרה להשכרה

רבים מבין לקוחותינו הם בעלי דירות יוקרה אשר מכוונים לקהל מסוים ישראלי ומהעולם כולו ומשכירים את דירתם על בסיס תקופתי או ללקוח אחד לאורך זמן ארוך.

עיצוב דירות אשר נועדו להשכרה דורש שימוש בחומרים עמידים שקל לבעל הדירה להחזיר למצב כחדש לאחר מספר שנים וכך לספק דירות יוקרה גם לשוכר הבא וגם לזה שאחריו וגם להחזיר את ההשקעה אחת שבעתיים.

עיצוב דירות יוקרה להדגמה

אם אתם קבלני צמרת אשר עובדים על הפרויקט הבא שלכם ובגדול בוודאי תרצו להציג לרוכשים דירה לדוגמה או אפילו כמה דירות יוקרה. קיימת חשיבות עליונה להרגשה, לתאורה, לריהוט, לחומרים ואפילו לריח אשר נושב בפניו של לקוח פוטנציאלי.

סטודיו רוזנר עיצוב פנים מספק שירותי עיצוב פנים לדירות קבלן, דירות יוקרה, דירות גג ודירות גן ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

עיצוב דירות – פרויקטים לדוגמה:


למידע נוסף על עיצוב דירות יוקרה פנו אלינו היום

סטודיו רוזנר עיצוב פנים שמים לדגש לספק שירותי עיצוב דירות ברמה הגבוהה ביותר בצורה מהירה ומקצועית. פנו אלינו היום לשיחת הכרות עם מעצבת פנים מנוסה ונשמח לעמוד לשירותכם.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו