פולי קפה

בתי הקפה של היום הפכו כבר מזמן להרבה יותר ממקום בו אנחנו מבקשים קפה שחור. לקוחות רבים מבלים זמן לא מבוטל בבתי קפה ובאים אליהם כדי לאכול, לשתות, לבלות ולהעביר זמן עם חברים ומשפחה. העיצוב של בית הקפה משפיע על האווירה בבית הקפה, ניצול נכון של השטח אשר עומד לזכותו והזרימה של לקוחות וצוות העובדים בבית הקפה.

סטודיו רוזנר עיצוב פנים מתמחה בעיצוב בתי קפה מיוחדים אבל כאלה שנוח לשבת ולעבוד בהם, כאלה שלוקחים בחשבון את הצורך לנוע בתוך בית הקפה ומצד שני למקסם את כמות השולחנות, לנצל את איזור הבר בחכמה ולהקפיד על זרימה בין איזור המטבח ועמדת המלצרים. תכנון נכון ושנים של ניסיון בעיצוב בתי קפה יעזרו לבית הקפה שלכם לעסוק במה שהוא נועד לעשות במקום לבזבז זמן בשל תכנון לקוי.

רוצים לדעת עוד על עיצוב בית קפה? פנו אלינו היום
יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפוקונספט ייחודי או תואם לרשת בתי קפה

מרבית בתי הקפה אשר פונים אלינו בבקשה לבצע עיצוב פנים לבית הקפה שלהם פועלים על פי שתי סכימות עיקריות. האחת היא עיצוב בית קפה מקומי, ייחודי וכזה שאינו חלק מרשת בתי קפה ולכן רשאי לבחור בצורה מלאה בסגנון ובמבנה בו הוא בוחר ופרויקט נפוץ לא פחות הוא בית קפה של זכיין או סניף חדש של רשת אשר מבקש לשמור על הזהות של המותג תוך התאמה של העיצוב לשטח העומד לרשותו של בית הקפה.

 עיצוב עם דגש על פונקציונליות

בית קפה זקוק למבנה ועיצוב פרקטי! לבד מהעובדה כי יש לבחור בריהוט מסוים מפני שהריהוט בבתי קפה עשוי לסבול משחיקה רבה בשל מבקרים רבים אשר מתחלפים על בסיס יומי ושעתי, קיימת חשיבות של ממש ליצור עיצוב אשר יציע הרגשה של פרטיות וחברתיות בד בבד למבקרים בבית הקפה. עיצוב חכם שם דגש על תנועה קלה צוות המלצרים והעובדים ומשאיר מספיק מקום למבקרים בבית הקפה כך שירגישו נינוחים ויוכלו להגיע עם הרבה חברים או לבד כדי לשתות קפה בבוקר.

עיצוב בית קפה – פרויקט אחרון

פרויקט עיצוב בית הקפה הפוך

פרויקט עיצוב פנים של בית קפה בבניין קריית הממשלה. עיצוב אלגנטי, ייחודי ומקורי עם גופי תאורה אשר עשויים מספלי קפה, דלפק שירות מזמין ומקומות ישיבה אשר משתלבים בלובי הבניין.

בקרו בפרויקט

קפה הפוך

פרויקטים נוספים מתחום מזון ומשקאות:

בחרו פרויקט עיצוב פנים למידע נוסף


רוצים לדעת עוד?

זקוקים למידע נוסף בנוגע לעיצוב בתי קפה? מחפשים סטודיו לעיצוב פנים שיכול לספק את הסחורה? פנו היום אל רוזנר עיצוב פנים. אנו מתגאים במתן שירותי עיצוב פנים לאינספור בתי קפה, מסעדות, גלידריות ושלל עסקים שעוסקים במזון ומשקאות. צרו קשר היום למידע נוסף ושיחת הכרות עם מעצבת פנים מנוסה ונשמח לעמוד לשירותכם.

יצירת קשר
roznerd@gmail.com
03-603-8994
תל אביב - יפו