סטודיו רוזנר הכין עבורכם מדריך מפורט שיעזור לכם להפוך דירת קבלן סטנדרטית לדירת שתמיד חלמתם עליה בתקציב שמתאים בדיוק עבורכם

דירות הקבלן נמכרות בהמוניהן ובדגמים מסויימים כך שהדירה שאתם קונים היא עוד אחת מיני רבות, ולכם מגיעה דירה ייחודית, מותאמת אישית ומעוצבת בדיוק כמו שתמיד חלמתם.
הסטודיו שלנו מתמחה בשדרוג ובעיצוב דירות קבלן, ולכן הכנו עבורכם מדריך מקוצר שיעזור לכם להגשים את החלום בלי להדרדר לבור עמוק של הוצאות, עצבים, בלבול וייאוש.

עיצוב דירת קבלן - סלון ומרפסת

מהו תהליך העבודה כשקונים דירה מקבלן?

רכשתם? תתחדשו! מה עושים עכשיו?


שלב 1: הגשת תכניות שינויים לקבלן

רוצים לשנות את התכניות, להוריד חדר, להזיז קיר, לסדר תכנית חשמל ותאורה או כל שינוי אחר? קודם כל משנים על גבי התכניות ואז מגישים לאחרא/ית לשינויי דיירים.

שלב 2: בחירת חומרי גמר ומטבח

הקבלן מספק לכם רשימת ספקים עבור חומרי הגמר, הריצוף המקלחות והמטבח. בשלב זה נגיע יחד לספקים, נראה מה מציעים לנו, נבחר ונקבל הצעות מחיר על שדרוגים במידה ויהיו. בפגישה עם ספק המטבח, נגיע לתכנית סופית ונקבל הצעת מחיר או נזדכה על המטבח ונקבל הצעה במקום אחר.

מטבח מעוצב בדירת קבלן

שלב 3: השלמת תכניות שינויים ותמחור שינויים

לאחר הבחירות הסופיות של חומרי הגמר והמטבח, נגיש תכניות שינויים נוספות לקבלן כגון: פריסות ריצוף וחדרי רחצה, תכניות חשמל למטבח וכדומה. הקבלן יתמחר את השינויים ויגיש לכם הצעת מחיר לשדרוג ולשינוי. זה חלק מורכב שמתלווה בהוצאות נוספות, ולכן חשוב שנעבור אותו יחד תוך בדיקה של השינויים והמחירים שקיבלתם כדי שתוכלו לצמצם בהוצאות.

שלב 4: מחכים בסבלנות

הבניה מתקדמת ואנחנו מחכים בסבלנות שיגיעו לקומה שלכם ויקראו לנו לביקור בדירה. בעת הביקור בדירה נבדוק שהכול בוצע על פי התכניות, ואם לא, נדאג להתריע בפני הקבלן והוא יתקן את הנדרש על חשבונו.

שלב 5: מתחילים לראות את האור

הבניה כבר בשלב מתקדם ואנחנו מתחילים בחלק הכייפי יותר של בחירת הריהוט, גופי התאורה, צבעי המטבח, צבעים לקירות, טפטים, אביזרים משלימים וכל מה שיעזור ויחזק את האופי הייחודי של הדירה ויעצב אותה כפי שתמיד חלמתם.
עיצוב חדר שינה

שלב 6: טופס 4

הגיע הרגע וקיבלתם מפתח לדירה. אז אחרי ההתרגשות הראשונית, נבדוק מה עוד נותר לנו לעשות בדירה מבחינת עבודות גמר שהקבלן בניין לא עושה או שעושה אבל יעלה לכם ביוקר, ונכניס קבלן אחר שיעשה את הדברים המיוחדים כמו למשל: קיר בריקים, צביעה מיוחדת של קירות, התקנת גופי תאורה וכו’. נקבל הצעת מחיר ואחרי שבועיים – הדירה תהיה מוכנה באופן כמעט סופי.

שלב 7: נגיעות אחרונות

בשלב זה נכניס אנשי מקצוע כמו מתקיני וילונות, נפרוס את השטיחים, נתלה את התמונות ונעשה יום שופינג לאקססוריז. כשכל זה ייגמר, נתיישב בנחת על הספה החדשה, נשתה כוס קפה, ננשום לרווחה ונתחיל להתאהב בדירה החדשה שלכם.

מוכנים לצאת לדרך? צרו עמנו קשר בעמוד צור קשר

עיצוב פנטאהוז

רוצים לקבל השראה? הנה שלוש דירות קבלן שעוצבו ע”י סטודיו רוזנר:

דירת קבלן בעיצוב מודרני

דירת קבלן בעיצוב רומנטי

דירת קבלן בעיצוב חמים ומשפחתי