רוזנר עיצוב פנים - עיצוב דירות, עיצוב משרדים, עיצוב חנויות, עיצוב בתי קפה ועוד - למידע נוסף: 03-6038994

עיצוב בית פרטי


עיצוב פנים יוקרתי, מודרני ואלגנטי לבית פרטי

שם לקוח

משפחת לוי

תאריך פרויקט

מרץ 2011

קטגוריה

חזרה ל:

כתבה ב-ynet, מדור נדל"ן

Contact us
חדר רחצה של הילדים מדרגות בחיפוי עץ אלון עיצוב בית פרטי 01 עיצוב בית פרטי 015 עיצוב בית פרטי 06 עיצוב בית פרטי 02 עיצוב בית פרטי 04 עיצוב בית פרטי 03 עיצוב בית פרטי 05 עיצוב בית פרטי 11 עיצוב בית פרטי 08 עיצוב בית פרטי 07 עיצוב בית פרטי 10 עיצוב בית פרטי 014 מחיצת זכוכית בין חדר השינה לחדר רחצה

עיצוב פנים עבור בית פרטי הכולל קומת מרתף וקומת כניסה. עיצוב בית משפחה שמח ותוסס בין שדותיו של קיבוץ בדרום הארץ. הלקוחות הם משפחה צעירה ותוססת שראו בעיצוב בית זה את בית חלומותיהם ולכן נעשתה השקעה גדולה ותשומת לב מרבית בכל צעד ושעל ובכל בחירת פריט וחומרי גמר לבית.

  • שטח הבית : 200 מ"ר .
  • הלקוחות: זוג הורים וארבעת ילדיהם הקטנים.
  • המיקום: הרחבה בקיבוץ בדרום הארץ.

תכנון הבית כולל 4 חדרי שינה , 2 מקלחות, סלון ומטבח, וקומת מרתף שיועדה להיות חדר משחקים עבור הילדים.

הדגשים של הלקוחות היו על עיצוב בית בסגנון מודרני ונקי , ממש כמו בעיתוני העיצוב , בעל מראה נקי ומסודר אע"פ נוכחותם של ארבעה ילדים קטנים בבית. לטובת העניין נעשה שימוש בצבעים בהירים וחומריות מעט מבריקה : ריצוף בגווני לבן , מטבח בגווני אפור עם קלפה סגולה לשבירת החדגוניות , ריהוט לבן ואפור בשילוב שטיח וקיר לבנים לחימום האווירה.

גופי התאורה תרמו אף הם לאיזון בין החום לקור והמראה שהתקבל באזור הציבורי היה נקי ומודרני. באזור הפרטי יותר של הבית: עיצוב חדר משחקים, עיצוב חדרי השינה ועיצוב חדרי הרחצה תוכננו ביותר צבעוניות והוכנסו חומרים שונים כמו חיפוי עץ אלון על גבי המדרגות וטיח דקורטיבי על גבי הקיר.

עיצוב בתים פרטיים זה המומחיות שלנו

רוזנר עיצוב פנים הוא סטודיו לעיצוב אשר שם לו לדגש לספק שירותי עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימת דגש על החומרים הטובים ביותר, עיצוב מודרני ועכשווי אשר מותאם לאופי הפרויקט ואופי יושבי הבית / הדירה. תיק העבודות שלנו מדבר לבדו על הרמה והאיכות אשר אנו מביאים איתנו לכל פרויקט עיצוב פנים. פנו אלינו היום למידע נוסף על עיצוב בתים ודירות ונשמח לעמוד לשירותכם.

  • טלפון:   0524-588-593
  • כתובת:  פרץ חיות 6, תל אביב
יצירת קשר
03-603-8994


פרויקטים דומים: